sarimsak cayi fiyati

Angelina Jolie Zayıflama Formülü

Angelina Jolie Zayıflama Formülü

ANGELİNA JOLİE ZAYIFLAMA FORMÜLÜ SARIMSAKLI ÇAY

Sarımsak Çayı; güvenle içilebilecek, içeriğinin doğal olmasından ötürü rahatlıkla kullanılacak bir formüldür.
Amerika’da Türkiye’de Angelina Jolie’nin içip kilo vererek önerdiği ve dünyada popüler olan bu çayı Türkiye de de birçok ünlü denemiş ve başarılı sonuçlar almıştır.
Sarımsak çayı kokusu ve tadı rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanmıştır. bu Çayının tat ve koku açısından diğer bitki çaydan bir farkı yoktur.

Sarımsağının doğal bir antibiyotik özelliğine sahip olması dışındaantiviral, antifungal, antiprotozoon, antiparazitik ve antibakteriyal özellikleri de olduğu da bilinmektedir. Antiseptik etkisinin bulunması da üst solunu enfeksiyonlarında astım da romatizma enfeksiyonlarına öksürüğe bronşit gibi hastalıklarında iyileştirmeye iyi gelmektedir. Terletme etkisiyle ateşin düşmesini sağlar.
Sarımsak çayı zayıflamaya destek olmaktadır. Yağ yakmaya yardım edebilecek bitkilerle karışımı içermektedir.
İçeriğindeki etkenler:
Biberiye,
Sarımsak,
Çoban Çökerten,
Zencefil,
Funda Yaprağı
Sinirli Ot
Zayıflama çayının bir yan etkisi şimdiye bir yan etkisi görülmemekle beraber içeriğine bakılarak kişilerin içinde bulunan maddelere karşı alerjinin olup olmadığına bakılmalıdır.
Bu çayı düzenli kullanan spor ile destekleyen ve sağlıklı beslenmeye çalışan kişilerin ayda yaklaşık kilolarının yüzde 6- 8 oranında vermeleri beklenmektedir.
Bu çay sabah akşam 1 er fincan tüketebiliniz. İster tok ister aç bir şekilde kullanılabilir. Eğer yağ yakımında olumlu bir etki göstermesi için düzenli en az 2 ay kullanılmalıdır.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

bankalar