sarimsak cayi fiyati

Orijinal Sarımsak Çayı Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Sarımsak Çayı Nasıl Anlaşılır?

Sarımsak çayı, son yılların en popüler zayıflamaya yardımcı destek ürünleri arasındadır. İnsan sağlığını ilgilendiren bir konu olduğu için orijinal olmayan, sarımsak çayı diye satılan her ürün satın alınmamalı. Satın alınan ürün kadar satın alındığı yer de önemlidir.

samirsak_cayi_orjinaliSarımsak çayı popüler olunca bazı insanlar için kazanç kaynağı olarak görülüp, insanlar sahte sarımsak çayları ile kandırılmakta. Tüm bunlardan korunmak mümkün, sarımsak çayına resmi internet sitelerinden ve resmi sipariş hatlarından ulaşılabilir.

Resmi internet sitesinden ya da sipariş hatlarından talep edilen sarımsak çayı paketlerinin orijinal olup olmadığı da kontrol edilebilir. Orijinal sarımsak çayı paketlerinin üzerinde 11 haneli hologram bulunmaktadır.
Bandrollü ve hologramlı paketler tercih edilmeli. Hologramsız ve bandrolsüz paketler kesinlikle sahtedir. Sağlık kesinlikle ihmale gelmez, faturalı, bandrollü, hologramlı paketleri tercih edin, sağlığınızı tehlikeye atmayın.
Orijinal sarımsak çayının fiyatı 39 Tl’dir. Kesinlikle 39 Tl’nin altında satılması mümkün değildir. Daha ucuz paketler sarımsak çayının sahte olduğunun kanıtıdır.
Ambalajı orjinaldir. Kendi ambalajında olmasına, ambalajının açılmamış, yıpranmamış olmasına dikkat edin. Siparişlerinizde ürünlerin faturalı olmasına önem verin, hak mahrumiyeti yaşamamanız için ürünlerin faturalı olması dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur.
Ürün, Hap ve kapsül şeklinde bulunmamaktadır, sarımsak çayının orjinali süzen poşetler şeklindedir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

bankalar