sarimsak cayi fiyati

Sarımsak Çayı İçeriği

Sarımsak Çayı İçeriği

Sarımsak çayını kendiniz yapabildiğiniz gibi aynı zamanda hazır da alabiliyorsunuz. Hazır çaylarda malzemeler daha yoğundur ve çok etkilidir. Elbette aldığınız sarımsak çayı orijinal olmalı bunun için sarımsak çayının kendi web sitesine başvurmalısınız.
Sarımsak çayı ister hazır aldığınız ister kendi yaptığınız şekilde de çok faydalıdır yağ yakımına, selilütlere karşı etkilidir içeriğindeki malzemeler hem vücudumuzun sağlığına çok yardımcıdır hem de etkili zayıflama formülüdür. Peki, içeriğinde neler var;
Sarımsak: Genel olarak sarımsağa şifa adı verilir. Çünkü vücut direncini artırır, enfeksiyona karşı korur, atardamar kireçlenmesini önler, kalbi güçlendirir, cinsel direnci artırır, veremlilere sarımsak yemeleri söyleniyor. Ateş ve tansiyonu düşürür. İdrar yollarında taş oluşumunu önler, nezleyi yok eder, yara ve çıbanları iyileştirir. İdrar söktürür, saçları güçlendirir aynı zamanda yağ yakımına yardımcı olur.
Zencefil: Zencefil diğer ülkelerde “bitkisel şifa” olarak adlandırılmaktadır. Hazımsızlıklara, mide hastalıklarına, soğuk algınlığına çok iyi gelmektedir. Selülitlerin giderilmesinde etkili bir çözümdür.
Limon: Cildi canlandırır, kanı temizler ve dolaşımı hızlandırır. Karaciğerde ki bütün hastalıklar temizlenir.
Biberiye: Hafızayı güçlendirir, konsantrasyonu arttırır, kan dolaşımını arttırır, kabızlığı ve hazımsızlığı giderir
Funda Yaprağı: böbrek taşlarının düşürülmesinde yardımcı olur. ishali keser, anne sütünü arttırıcı özelliğe sahiptir.
Sinirli Ot: Sinirli otun enfeksiyonel hastalıklara karşı koruduğu ve iyileştirdiği kesin olarak kanıtlanmıştır. Zayıflamak için etkili bir çözümdür.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

bankalar