sarimsak cayi fiyati

Yeşil Kahve Çayı (Green Coffee Tea)

Yeşil Kahve Çayı (Green Coffee Tea)

GREEN COFFEE FORM

Çağımızın en büyük hastalıklarından biri olan obezite, tedavi edilmediği taktirde ilerleyen zamanlarda kalp, damar hastalıkları, kanser ve şeker gibi bir çok kronik hastalığın tetikleyicisi olabilmektedir. Bu hastalıklar maalesef ki ilerleyen aşamalarda insanları ölüme kadar götürebilen rahatsızlıklardır. Kronik bir rahatsızlığa yakalanmamak adına öncelikle kilo kontrolünüzü sağlayabilmelisiniz. Bunun içinde ilk olarak diyet ve egzersizi hayatınızın içinde bir yaşam biçimi olarak benimsemelisiniz. Bu ikisinin olmadığı bir zayıflama şeklinin sağlıklı olması düşünülemez. Bunları hayatınıza aldıktan sonra ek olarak zayıflama çaylarından da destek alabilirsiniz. Özellikle son yıllarda insanlar bitki çaylarının önemini daha çok kavradıkları için gazlı ve alkollü içecekler yerine bu bitki çaylarından alıp içmeyi tercih ediyorlar.

green-coffee-bitkisel-cayGreen Coffee Form da bu çaylardan bir tanesidir ve son yıllarda en popüler olanıdır. Tüm dünyanın kabul ettiği yeşil çay mucizesinden sonra şimdide insanlar yeşil kahve mucizesini konuşmaktalar. Sadece zayıflama konusunda değil; insanı ruhsal olarak rahatlatması, şeker hastalığına iyi gelmesi ve vücuda enerji vermesi gibi pek çok özelliği ile de insanların tercih ettiği içeceklerin başında yer almaktadır. Tıp dünyasının da kabul ettiği yeşil kahveyi özellikle Mehmet Öz tüm hastalarına tavsiye ederek, içilmesi konusunda destek de bulunmaktadır. Her ne kadar kahvenin öz maddesi olan yeşil kahveden bu çay elde edilse de, tadında çok fazla kahve tadı bulunmamaktadır. Daha çok acımsı bitkisel çayların tadında olan bir içecektir.

Green Coffee form kullanımı için öncelikle bitkisel bir çay dahi olsa dozu aşmamanızı tavsiye ediyoruz. Zayıflama amaçlı olarak bu çaydan faydalanmak isteyenlerin kullanacağı doz günlük 3 fincandır. Çayın hazırlanışı; 1 bardak suya, 2 çay kaşığı yeşil kahve ilave edin ve kahve pişirirmiş gibi cezvede pişiriniz. Kaynadıktan sonra içebilirsiniz. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden yarım saat önce yeşil kahvenizi pişirip içmelisiniz. Şunu unutmayın, hiçbir bitki yoktur ki tek başına sizi zayıflatsın. Yeşil kahveye başladığınız andan itibaren diyet ve egzersizi de hayatınıza dahil etmelisiniz. Birde günlük 2.5 litre suyunuzu da içerseniz sağlıklı bir şekilde kilo verme sürecine girersiniz.

Resmi Satış Sitesi: yesilkahvesitesi.com

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*

bankalar